Reiki dla samochodu

Przez Maciek Kwaśniewski

Czy można uzdrowić samochód śląc Reiki? Tak, ale nie w taki sposób w jaki przychodzi od razu do głowy. Nie dla się słać Reiki zamiast wymiany oleju czy serwisu.

Można przesyłać Reiki przed przeglądem z intencją taką, aby przegląd pokazał i trwale usunął wszystkie usterki. Czyli żeby przegląd był maksymalnie efektywny, a mechanik niczego nie pominął, oraz by wszystkie naprawy przebiegły gładko i bez komplikacji – szczególnie tych kosztownych 🙂

Śląc Reiki na samochód lub inny przedmiot o dużej komplikacji zapewniamy mu dobre i długie działanie. Dobrą intencją jest też taka, aby wszelkie usterki pokazywały się z wyprzedzeniem, tak abyśmy mieli czas zareagować, czyli ujawniły się na przykład podczas przeglądu a nie w trasie. Słanie Reiki na przedmiot także działa na nas, jako na właścicieli i przypomina nam o właściwym dbaniu o dane urządzenie.

Na drugim stopniu Reiki przesyłanie jest proste. Używamy symboli, czyli łączymy się z danym przedmiotem i przesyłamy Reiki. Na stopniu pierwszym przesłanie Reiki oczywiście tez jest możliwe. Używamy dłoni i w kontakcie z przedmiotem ślemy Reiki. Można na przykład przekazywać Reiki trzymając kierownicę, ale nie podczas jazdy! Wyłącznie na postoju, tak aby nie wypaść z uważności przy prowadzeniu auta.

Dodaj komentarz