Ceremonia kakao i podróż w dźwiękach – 19 września 2020

Przez Maciek Kwaśniewski

Godzina 17:00 w Studio 🙂

🌱 Ceremonia kakao 🌱
Zawarte w kakao nieznaczne ilości kofeiny i teobrominy pomagają rozjaśnić umysł i działają lekko pobudzająco rozszerzając naczynia krwionośne. Teobromina zwiększa również wydzielanie neuroprzekaźników serotoniny, adrenaliny i noradrenaliny. Dzięki niej napój sporządzony z ziaren uważany jest za silny afrodyzjak.
Do wytwarzania serotoniny mózg wykorzystuje również zawarty w ziarnach tryptofan. Dzięki nim poprawia nastrój i usuwa zmęczenie.
Jest skarbnicą przeciwutleniaczy, które zapobiegają wielu chorobom, hamuje proces pogarszania się pamięci u osób starszych. Kakao ma liczne wartości odżywcze – są źródłem wielu witamin, mikroelementów i zdrowych tłuszczów.
Kakao jest źródłem związków o charakterze przeciwutleniającym, które wykazują korzystny wpływ na prawidłową funkcję układu krążenia. Poza tym kakao jest skarbnicą magnezu, który wycisza w stresowych sytuacjach i łagodzi depresyjne nastroje.
To dzięki tym właściwościom kakao uważane było od zawsze za „napój bogów”. 💚 Kakao jest medycyną serca otwiera nas i rozluźnia. Pomoże nam w podróży wgłąb siebie również medytacja. Kakao otworzy nam serca i napełni miłością, wdzięcznością.
Wsłuchamy się w głos naszej intuicji, zrelaksujemy się i odpuścimy.🎶 Właściwości relaksacyjne terapeutycznych dźwięków dopełnią nasze poczucie odprężenia, regeneracji i napełnią wysokimi wibracjami.🌱 Przeciwwskazaniami do uczestniczenia w koncercie są:
– rozruszniki serca oraz zastawki,
– krwotoki,
– podatność na ataki padaczki 🌱 Co zabrać i jak się przygotować ?
– luźny ubiór,
– matę
– kocyk, poduszkę 🌱 19.09.2020 godz. 17:00 – 20:00 🌱 Warszawa, ul. Krucza 47a/1, I piętro, Studio Reiki🌱 Ilość miejsc: 12 osób
Obowiązują zapisy, ilość miejsc ograniczona! 🌱 Inwestycja: 120 zł
Płatnie przed zajęciami na nr konta:
38 1140 2004 0000 3302 7976 9745
Tytuł przelewu: DźwiękiJeśli czujesz potrzebę uczestniczenia w spotkaniu a problemem są finanse – napisz, zawsze jest jedno miejsce dla osoby w szczególnej sytuacji. 🌱 Obowiązują zapisy w wiadomości fb lub kamala.psychecialodusza@gmail.com

Dodaj komentarz