Zabiegi Reiki

Przez Maciek Kwaśniewski

Zapraszam na zabiegi Reiki.

Zabieg Reiki jest przekazaniem życiodajnej energii osobie potrzebującej.
Na początku zabiegu oczyszczam Twoje ciała energetyczne. Potem, jeśli jesteś na zabiegu pierwszy raz wykonuję balans energetycznych obszarów Twojego ciała.
Kładziesz się w ubraniu, bez butów, na łóżku do masażu. Następnie wykonuję zabieg przykładając ręce według ustalonych pozycji na ciele – łącznie ze stopami, dlatego do zabiegu należy zdjąć buty.
Reiki wlewa się zasilając poszczególne organy i połączenia między nimi, a właściwie to Twoje ciało pobiera życiodajną energię jaką jest Reiki.
Zatory czy blokady energetyczne są rozpuszczane, energia życiowa zaczyna lepiej krążyć po organizmie i może dotrzeć do wszystkich organów. Możliwe są wtedy różne odczucia: na przykład uczucie gorąca lub zimna czy też lekkiego mrowienia w miejscu, w którym przekazuję energię, lekki sen, stan przypominający medytację lub wejście w fazę Theta, także utrata poczucia czasu, wrażenie jakby się było poza nim.
Możliwe też, że nic nie poczujesz – niezależnie od intensywności odbioru energia i tak płynie.

Blokady energetyczne ulegają stopniowemu rozpuszczeniu, co poprawia kondycję Twojego ciała i umysłu. Reiki sięga przyczyny problemu i to tę przyczynę uzdrawia, a nie sam objaw, jakim jest twój stan.
Po zabiegu można odczuwać przez parę lub paręnaście minut stan lekkiego oszołomienia, dlatego nie należy siadać za kierownicę od razu po zabiegu, tylko dać sobie trochę czasu na powrót do równowagi.
Zabieg trwa około godziny, czasami nieco dłużej, w zależności od potrzeb organizmu.

Do zabiegu Reiki generalnie nie ma przeciwwskazań, jedynie nie można być pod wpływem środków odurzających lub zmieniających świadomość. Nie powinno się palić na godzinę przed i godzinę po zabiegu (Reiki zresztą ułatwia rozstanie się z nałogiem). Tak samo w tym dniu nie powinno się spożywać alkoholu.

Reiki świetnie wspomaga leczenie tradycyjne lecz nie może go zastępować. Zawsze konsultuj się z lekarzem!

Zabieg warto wykonywać również profilaktycznie, raz na jakiś czas, by doładować się energią. Szczególnie gdy czujesz spadek sił witalnych.

https://studio-reiki.pl/zabiegi/

Maciek Kwaśniewski
reiki@studio-reiki.pl
501 030 410

Dodaj komentarz