Kursy Reiki

Przez Maciek Kwaśniewski

Zapraszam na indywidualne kursy Reiki w Warszawie.
Uczę klasycznego Usui Shiki Ryoho Reiki w którym są trzy stopnie.

Kursy prowadzę indywidualnie. Takie podejście pozwala na dokładne i dogłębne omówienie zagadnień, jak i na poruszenie różnych innych ważnych kwestii. Pamiętaj, że po kursie zawsze możesz zwrócić się do mnie z pytaniami.

Na kursie pierwszego stopnia otrzymujesz dostrojenie do Reiki, możliwość przekazywania Reiki poprzez przykładanie dłoni.
Uczysz się sposobu wykonywania autozabiegów i zabiegów dla innych – w formie pełnej i skróconej. Poznajesz także inne techniki posługiwania się Reiki, jak i zasady bezpieczeństwa w pracy z energiami. Stopień pierwszy rozdzielany jest na dwa dni, tak aby być w komforcie i nie czuć się przeciążonym. Szczegółowy program kursu jest na moim blogu tutaj.

Na kursie II stopnia otrzymujesz trzy symbole do pracy z Reiki. Sam przepływ Reiki jest wzmocniony. Znika bariera konieczności kontaktu fizycznego – otrzymujesz niezwykłą możliwość przekroczenia czasu i przestrzeni. Minimalny czas pomiędzy I a II stopniem to trzy miesiące, tyle musi minąć czasu, aby Twoje ciało przygotowane było na przyjęcie większego przepływu Reiki. Kurs trwa jedno popołudnie. Tutaj znajdziesz szczegółowy opis.

Kurs III stopnia – tu otrzymujesz symbol czwarty – tak zwany mistrzowski. Ten kurs możesz wykonać po minimum roku od II stopnia. Przy czym III stopień rozdzielam na kurs Uzdrowiciela, w którym otrzymujesz możliwość posługiwania się czwartym symbolem Reiki i kurs Nauczyciela. Pomiędzy nimi musi minąć co najmniej rok.

Termin dostosuję do Ciebie.
Indywidualne podejście pozwala na lepszy kontakt i dogłębne omówienie wszelkich zagadnień.

Napisz lub zadzwoń z chęcią odpowiem na Twoje pytania.

Maciek Kwaśniewski
reiki@studio-reiki.pl
501 030 410

Strona Studio-Reiki na Facebooku

Dodaj komentarz