Prosta i szybka technika oczyszczania aury z negatywnych energii. Szczególnie przydatna przed i po zabiegu Reiki, a także przed medytacją. Technika nauczana na I stopniu Reiki.
Wykonaj wdech. Poniższe ruchy wykonuj albo na wydechu albo przy wstrzymanym powietrzu.
Umieść prawą dłoń na lewym barku a następnie ściągnij brudne energie w dół po przekątnej do prawego biodra jednocześnie wydychając powietrze. Powtórz ten ruch lewą dłonią od prawego barku do lewego biodra. Powtórz ten ruch jeszcze raz prawą ręką.
Następnie ściągnij prawą dłonią brudne energie z lewej ręki ciągnąc dłoń od barku do końca wewnętrznej strony dłoni. Powtórz ten ruch dla drugiej dłoni.
O suchej kąpieli mówię w poniższym filmie:
Zobacz też inny film dotyczący całościowego dbania o czystość swojej energii:
Zapraszam Cię na kursy Reiki, na których poznasz tę i inne metody dbania o swoją energię.
Maciek Kwaśniewski
501030410






