Kobiece spotkanie Kwiat Wiśni

Przez Maciek Kwaśniewski

20 marca do Studia zaprasza Iwona Jędrusik na kobiece spotkanie “Kwiat Wiśni”. W zaproszeniu Iwona pisze:

Świat jest kobiecą przestrzenią. Żyjemy w czasie niesamowitych zmian a koło odmierzające cykliczność wznosi się wyznaczając początek, rośnięcie i stawanie się.

Zapraszam Cię do wspólnego cieszenia się lekkością ale zarazem intensywnością własnego rozkwitania. Wiśnia jest królową wiosny. Bycie czułe i czujące – przy sobie i przy innych – jest pozwalaniem, by wiatr unosił płatki wiśni w przestrzeń. A przestrzeń obdarowana pięknem wiśni dopełnia się.

Kobieto, już czas żebyś ujawniła swoją niepowtarzalność i poszła za nowym, co woła Cię tęsknie…

Bardzo mocno czuję to wezwanie i dlatego przywołuję też Ciebie, byśmy razem wsłuchały się w nie. By zostało głośno wypowiedziane jako intencja. Byśmy podzieliły się nią i wsparły tak, by się urzeczywistniła przez Ciebie w otaczającym świecie. Dlatego zwołuję czułe spotkanie czujących Kobiet w odnawiającym się czasie i w sprzyjającej przestrzeni. Będzie miejsce na porozmawianie i na bycie w przyjemnej niespieszności, na śmiech i na ciszę, na wspólny oddech i wspólny ruch i na to, co przyjdzie. Jak najprościej.Kwiat wiśni rozkwita w Każdej z nas.

Zapraszająca: Iwona Jędrusik – jestem, czuję i świętuję życie. Zmysłowość i uroda każdej chwili są dla mnie bezcenne. Mam niezaspokojony apetyt na doświadczanie. Z dziecięcą fascynacją oczekuję zmian – lubię w nich towarzyszyć Innym i sama lubię towarzystwo. Rozpoznaję, co to znaczy żyć na granicach: własnych, innych ludzi, wyobraźni, rzeczywistości, czucia, życia, śmierci… Ale też tworzyć je, przesuwać i rozpuszczać. Należę do Czarnych Kobiet, które łączą odrodzenie i przemijanie.

Wołam właśnie Ciebie.

Spotykasz się ze mną, byś zobaczyła kim jesteś, spotykam się z Tobą, bym zobaczyła kim ja jestem.
Wołam szeptem…Kobieto, proszę Cię przynieś jedzenie wege na wspólny stół (owoce, przekąski, słodkości). Zabierz coś (przedmiot, rzecz, talizman), co kojarz Ci się z rozkwitaniem.

Zadbaj o swoją swobodną wygodę w ubraniu – siedzimy na ziemi na poduszkach. Spotkanie jest darem: Ty decydujesz ile chcesz zapłacić za to, co weźmiesz ze sobą.Zapisy na maila: iwona.jedrusik@wp.pl albo telefonicznie: 601 501 091, ponieważ liczba Uczestniczek jest ograniczona decyduje kolejność zgłoszeń. Więcej o mnie znajdziesz na www.miejscemocy.com

Dodaj komentarz